Доставка посилок

Якщо ви проживаєте та/або тимчасово перебуваєте за кордоном чи навпаки за кордоном перебувають ваші родичі, наша компанія допоможе Вам надіслати посилку з/в Україну. Для відправлення посилки Вам необхідно уважно ознайомитися з правилами пересилки вантажів на нашому сайті, спакувати вантаж, заповнити відповідну форму та чекати доставку вантажу.

На сьогоднішній день ми маємо можливість доставки посилок у наступні країни: Україна, Румунія, Угорщина, Словенія, Швейцарія, Італія.

Вартість доставки посилок залежить від багатьох чинників. Кінцева вартість прораховується для кожного випадку окремо.

ВИМОГИ ДО ПАКУВАННЯ

Пакування відправлень здійснюється у гофрокартонні коробки. Неподільні предмети у фабричній чи заводській упаковці (дерев’яних, диктових ящиках та коробках з міцного картону), яка забезпечує збереження вкладення, не потребують додаткового упакування. З метою уникнення переміщення предметів всередені посилки, вони мають бути щільно вкладені, заповнені будь-якими видами наповнення для уникнення руху чи псування предметів під час транспортування.

Вимоги до пакування предметів та матеріальних цінностей, що пересилаються посилками та потребують спеціального пакування:

  • Скляні вироби та інші крихкі предмети повинні бути упаковані відповідним захисним матеріалом, а також перекладені пакувальним матеріалом. Обов’язкове нанесення маркування: «КРИХКЕ»
  • Рідини та речовини, що легко переходять у рідинний стан повинні бути запаковані у герметичні посудини, які в свою чергу поміщені у целофан чи інший матеріал, що унеможливить подальше протікання
  • Вимірювальні прилади – у тверду тару з м’якими прокладками, що зможе запобігти псуванню предмету під час транспортування. Обов’язкове нанесення маркування: «КРИХКЕ»
  • Друкована продукція масою до 5 кг – у конверти або відповідні картонні коробки
  • Сипкі продукти харчування, сухофрукти, горіхи тощо – у торбинки з поліетилену, щільний папір, які запечатуються та вкладаються у коробку з міцною основою

Предмети одягу, килимові та інші м’які вироби можуть упаковуватися у м’яку оболонку (тканину). Таке доцільно попередньо упаковувати в поліетиленову плівку або інший вологонепроникний матеріал. М’яка оболонка (мішок, торбинка) повинна бути зшита внутрішнім швом. Верхня частина мішка (торбинки) згортається і міцно перев’язується шпагатом, до якого прикріплюється бирка з адресою одержувача (адресна бирка).

Відповідальність за пошкодження предметів у посилці, упаковка яких не забезпечила їх збереження, компанія відповідальність не несе.

За цінні речі, грошові знаки, золоті прикраси, антикваріат сховані у посилці компанія відповідальність не несе.