Викуп та доставка товарів з Європи

Після повномасштабного вторгнення РФ до України час від часу виникає дефіцит на певні категорії товарів на внутрішньоукраїнському ринку. Незмінним помічником в пошуку необхідних товарів є інтернет. На сьогодні українці мають можливість замовити будь-які товари на сайтах різних європейських компаній, а викуп та доставку замовленого товару варто довірити спеціалістам.

Наша компанія, за попереднім Вашим зверненням, допоможе з оформленням доставки та викупу замовленого Вами товару. Ми надаємо нашим клієнтам адресу для доставки вантажу у країні замовлення. У разі необхідності допомагаємо з оплатою товару як готівковим, так і безготівковим способом.

Наша компанія також має можливість придбати товар у офлайн магазинах у країнах обслуговування та доставити Вам необхідний товар. Допоможемо у комунікації з персоналом магазинів (переклад, режим відео-ознайомлення з товаром чи асортиментом).

Також у менеджера нашої компанії Ви маєте можливість отримати консультацію та адреси найпопулярніших сайтів для замовлення певних категорій товарів.